Ratanový nábytok


Náhradné matrace a vankúše na mieru

Náhradné matrace a vankúše na mieru

Potrebujete prešiť látkové poťahy alebo kompletne vymeniť molitanové matrace a vankúše na Vašom záhradnom nábytku? Ušijeme Vám nové poťahy na akýkoľvek rozmer matraca alebo vankúša, vyrobíme Vám chýbajúci alebo poškodený molitanový matrac a to z kvalitných exteriérových materiálov, ktoré sú nielen pekné, ale aj trvácne, antibakteriálne, vode, ohňu a UV odolné.

Stačí ak nám uvediete, či máte záujem o náhradné poťahy, náhradné matrace alebo kompletné matrace s poťahmi.  K vypracovaniu ponuky potrebujeme rozmery matracov a vankúšov - ich šírku, dĺžku a hrúbku. 
rozmery_1.png

Matrace sú vyrobené z kvalitnej studenej peny a každý matrac je vyrábaný na mieru, presne podľa zadania od klienta. Všetky poťahy majú zipsy a môžu sa prať.
Studená pena dokonale sleduje siluetu tela a aj pri dlhodobom zaťažení nedochádza k únave a opotrebovaniu materiálu. Poskytuje väčšiu podpornú silu, má optimálne rozloženie tvrdosti a hustoty materiálu, prostredníctvom čoho sa optimálne rozloží tlak na ploche určenej k spánku.  
Matrace vyrobené zo studenej peny obsahujú milióny mikroskopických kanálikov, ktoré zabezpečujú dokonalú ventiláciu a účinné odvádzanie vlhkosti, optimalizujú mikroklímu pre spánok, čím zvyšujú celkový komfort a životnosť matraca.
Studená pena je schopná pohlcovať koncentrovanú energiu, teda pri záťaži pohlcuje menej energie ako klasické peny a vďaka tomu poskytuje relaxačný spánok bez únavy. Pri použití matraca z HR peny sa telo do matraca nevnorí  a teda sa v ňom nevytvorí priehlbina , čo je častým dôvodom bolestí chrbta.

hr_pena2.png 

Opierkové vankúše môžu mať 2 druhy tvarov :
- kvádrový tvar, ktorý je identický s tvarom matraca na sedenie:
vankuse11.png


- klasický vankúšový tvar, t.j. opierkový vankúš je v strede najširší a smerom do strán sa jeho hrúbka zmenšuje:
vankuse27s.png

 

Následne si vyberte látku z nášho vzorkovníka poťahových látok a všetky tieto údaje nám pošlite emailom na adresu soba@soba.sk . Na základe všetkých týchto údajov Vám spracujeme nezáväznú cenovú ponuku a je už len na Vás, či nám pošlete záväznú objednávku.

soba_farby_2023b.jpg

 

Ak  náhodou hľadáte poťahy v koženkových alebo v iných špeciálnych látkových materiáloch a farbách, kontaktujte nás, máme riešenie pre každého.

2008 © Soba s.r.o. | soba@soba.sk | (421) 55/677 19 36

Všetky práva vyhradené. V prípade nejakých nejasností nás kontaktujte.
Bez udelenia súhlasu nemáte oprávnenie na kopírovanie, alebo používanie obsahu tejto www stránky.

webdesign © bart.sk