Ratanový nábytok


Matrac pre profesionálne použitie

Matrac pre profesionálne použitie

Originálny matrac určený pre profesionálne použitie. Matrac má kvalitnú paropriepustnú povrchovú úpravu a preto je vhodný pre použitie v zdravotníckych zariadeniach, masážnych salónoch a ostatných zariadeniach s vysokými nárokmi na jeho dôkladné a pravidelné hygienické čistenie. Špeciálny poťah je určený na každodennú záťaž a ľahkú hygienickú údržbu jeho povrchu.
Matrac je vyrobený z kvalitnej , vysoko pružnej studenej HR peny.
Matrace zo studenej peny obsahujú milióny mikroskopických kanálikov , ktoré zabezpečujú dokonalú ventiláciu a účinné odvádzanie vlhkosti, optimalizujú mikroklímu, čím zvyšujú celkový komfort a životnosť matraca.
Studená pena je schopná pohlcovať koncentrovanú energiu, teda pri záťaži pohlcuje menej energie ako klasické peny a vďaka tomu poskytuje relaxáciu bez únavy. Pri použití matraca z HR peny sa telo do matraca nevnorí  a teda sa v ňom nevytvorí priehlbina , čo je častým dôvodom bolestí chrbta.

Farba poťahu : biela ( pokiaľ si prajete inú farbu poťahu ako bielu, prosíme to uviesť v objednávke v časti poznámka. Ostatné voliteľné farby poťahu matraca : béžová, modrá, modrosivá. )

Veľkosti a ceny matracov : 
- matrac 120 x 200 cm, výška 3 cm ..........129 EUR
- matrac 120 x 200 cm, výška 5 cm ..........159 EUR
- matrac 120 x 200 cm, výška 10 cm ........239 EUR

Poznámka: matrac je dodávaný bez plachiet, vankúšov a ostatných dekorácii , ktoré sú na obrázku. Matrac je možné vyrobiť aj v inej ako bielej farbe poťahu : k dispozícii je modrosivá tmavá farba, belasá modrá farba, béžová farba a biela farba. 

2008 © Soba s.r.o. | soba@soba.sk | (421) 55/677 19 36

Všetky práva vyhradené. V prípade nejakých nejasností nás kontaktujte.
Bez udelenia súhlasu nemáte oprávnenie na kopírovanie, alebo používanie obsahu tejto www stránky.

webdesign © bart.sk