Ratanový nábytok


Thajský relaxačný joga vankúš štvorcový 34 cm

Thajský relaxačný joga vankúš štvorcový 34 cm

Thajský relaxačný vankúš vhodný na podloženie hlavy, rúk alebo nôh počas masáže. Vankúš pozostáva zo 6 trubicových dielov, ktoré sú zošité do tvaru obdĺžnika, vďaka čomu vankúš počas masáže poskytuje telu potrebnú rovnomernú oporu. Vankúš je možné použiť aj na sedenie počas meditácie pre podporu kolien a nôh, keď sedíte v lotosovej alebo inej meditačnej polohe.

Thajské relaxačné a joga vankúše sú špeciálne vankúše používané na rôzne účely tak, aby podporovali správnu polohu tela a zmierňovali bolesť a napätie v krku, chrbte a ramenách. Môžu byť tiež použité ako podpera na meditačné a joga cvičenia. 


Existuje niekoľko typov thajských vankúšov, okrem iného aj tieto:

  1. Trojuholníkový vankúš: klasický trojuholníkový tvar s jednoduchým dizajnom, ktorý podporuje správnu polohu tela pri meditácii alebo odpočinku. Existuje niekoľko typov trojuholníkových vankúšov s rôznym počtom podložkových častí, ktoré zvyšujú komfort počas meditácie alebo odpočinku. 

  2. Vankúš pre nohy a kolená: vankúš špeciálne navrhnutý pre podporu kolien a nôh, keď sedíte v lotosovej alebo inej meditačnej polohe.

  3. Vankúš pre jogu : navrhnutý s ohľadom na potreby jogy, podporuje správne držanie tela a zmierňuje bolesť a napätie.

  4. Vankúš pre masáže: je používaný v masážnych salónoch, zlepšuje pohodlie klientov a uľahčuje prácu masážnym terapeutom. Používa sa na podloženie hlavy, nôh, rúk a podobne.

Všetky tieto typy thajských vankúšov sú dostupné v rôznych veľkostiach a farbách a môžu byť vyrobené z rôznych materiálov.

Thajské trojuholníkové vankúše môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, vrátane bavlny, hodvábu, mikrovlákna a z vzdušného penového materiálu. Výber materiálu závisí od účelu a osobných preferencií jednotlivca. Bavlnené vankúše sú často vyrobené z prírodných materiálov a sú vhodné pre ľudí s citlivou pokožkou, sú trvácne a lepšie držia tvar vankúša. Vankúše z mikrovlákna a penové vankúše sú tiež ľahké a pohodlné, ale aj menej trvanlivé.

Rozmer vankúša : 34 x 18 x 11 cm
Krajina pôvodu: Thajsko
Materiál poťahu: 100% bavlna
Výplň vankúša: 100% kapok

Farby k objednávaniu: modrá, hnedá

Dostupnosť :
 na sklade  

Cena :  15 EUR 

2008 © Soba s.r.o. | soba@soba.sk | (421) 55/677 19 36

Všetky práva vyhradené. V prípade nejakých nejasností nás kontaktujte.
Bez udelenia súhlasu nemáte oprávnenie na kopírovanie, alebo používanie obsahu tejto www stránky.

webdesign © bart.sk